DISKUSE

ŠKOLENÍ


REKLAMA


KOMENTÁŘE

Lotus Global Government Forum

Vytisknout článek

Další z konferencí IBM Lotus věnovaná problematice státní správy se koná počátkem května ve švédském Stokholmu.


Státní správa je tradičním zákazníkem produktů Lotus software a proto ani nepřekvapí, že i toto fórum bude kvalitně obsazeno zajímavými řečníky. Mezi jinými to budou General Manager Lotus Software, Dr. Ambuj Goyal a Jeanette Horan, Vice President of Software Group Strategy. Hvězdou konference je bezesporu Boutros Boutros-Ghali, bývalý ministr zahraničních věcí Egypta a především šestý generální tajemník Organizace spojených národů.

Narozdíl od jiných konferencí, tato je pro účastníky ze státní správy zdarma. Platíte pouze ubytování a osobní výlohy. Nikoli konferenční poplatek ani občerstvení. Zajímavá jsou související pravidla IBM pro pořádání akcí pro veřejnou správu - zde.

Konference se zúčastní vybraní Lotus Business partneři, kteří nabízejí řešení pro státní správu. V průběhu konference budou demonstrovat řešení pro e-government.


Autor: Emil Čelustka
Datum: 18.04.2003


Sdílet článek Seznam komentářů
 
Od
Téma
 Datum
Petr
Jezdí na takové akce někdo?
18.04.2003 20:32