Pozvánka na telekonferenci

Emil Čelustka, 6. srpna 2004, světNotes.cz

Chcete se dozvědět něco o novinkách v Domino 7? Můžete se zúčastnit společného poslechu telekonference přenášené ze Spojených států v prostorách české IBM.

Trochu to celé připomíná má dětská léta, kdy se sousedé scházeli u jednoho televizoru. Až o několik let později měl svou vlastní televizi každý z nich. Je smutné, že realita českého trhu s internetovou konektivitou, všemi prostředky bržděná monopolním vlastníkem drátů, nás nutí scházet se jako za starých časů... Ale všechno zlé je k něčemu dobré a například u sportovních přenosů je to daleko zábavnější s několika přáteli.


Představení

O zábavu se budou starat Jason Dumont - Senior Product Manager, Lotus Workplace & Domino, Brendan Crotty - Product Manager, Lotus Workplace & Domino a Chip Carter - Manager, Domino Server Administration Team. Hostem bude John Allen/St Louis/IBM. Téma: Lotus TechTalk: Domino 7 - New Server and Administration Features. A cituji z pozvánky: "Konference bude pokryvat nasledujici oblasti: skalovani, vykonnost, DB2 jako alternativni uloziste dat, vylepseny messaging, vylepsena bezpecnost, monitorovani Domino domen, Tivoli Autonomic Monitoring Engine, vylepseny Smart Upgrade, archivace, sprava mailu a  policy-based management."

Datum konání: 11. srpna 2004, od 17.00 - 18.30
Místo konání: IBM Praha, místnost 207
Cena: zdarma

Pozor! Akce je určena pouze pro Business partnery IBM a počet míst je omezen! (Údajně je k dispozici pouze 15 míst.) Neprodleně se hlaste na jan_louda@cz.ibm.com.


Emil Čelustka