Březnové konference a výstavy

Emil Čelustka, 10. března 2004, světNotes.cz

O co byl konec lonského a začátek letošního roku na události velice slabý, o to je březen měsícem na nejrůznější konference a výstavy bohatší.

Březnovou konferenční úrodu zahájila 1. března konference Admin & Developer 2004 v Mnichově. Už 2. března následoval seminář věnovaný produktům Lotus Notes připravený ve spolupráci OR-CZ a IBM. A březnové tempo nezpomaluje.

18. března - začíná v Hannoveru tradiční CeBIT, který je bezesporu největší událostí v IT na našem kontinentě. Stejně tradiční je i účast IBM na tomto veletrhu, stejnětak jako velká účast softwarových partnerů IBM. Web výstavy najdete zde. Výstava trvá do 24. března.

23. března - pořádají společnosti Geac a Avnet zajímavý seminář s názvem Dopad přistoupení k Evropské unii na informační systémy českých podniků. Link zde.

30. března - se koná zde na serveru již avizovaný a redakcí očekávaný seminář Portál jako Dynamic Workplace. O této události vás ještě budeme informovat, registrovat se však můžete již teď zde.

1. dubna - začíná Linux Expo 2004. Přestože se jedná o akci začínající až v měsíci dubnu, dovolil jsem si ji ještě zařadit do tohoto přehledu. Výstava je zajímavá především svým doprovodným programem právě 1.4. - konferencí IBM o vztahu IBM k Linuxu. Web výstavy je zde. Výstava trvá do 3. dubna.


Bude duben stejně bohatý?


Emil Čelustka