světNotes.cz

Kofola zvolila software Lotus Notes & Domino od IBM
Novinky
21.02.2007 - Redakce

Především kvůli rychle rostoucímu počtu zaměstnanců se Kofola rozhodla zakoupit na míru uzpůsobené softwarové řešení, které v rámci interních sítí usnadní bezpečné sdílení citlivých i provozních dat a rychlou komunikaci mezi administrativními silami a obchodními týmy. Společnost zároveň hledala takové řešení, které dokáže uspokojit i řadu dalších specifických potřeb, především pak managementu firmy.

"Pro Lotus Notes & Domino od IBM jsme se rozhodli na základě zkušenosti firmy s podobnými zákazníky v českém prostředí, dále na základě jasné dlouhodobé perspektivy, vysoké bezpečnosti a flexibility řešení," komentuje rozhodnutí Radek Rmoutil, MBA, ředitel controllingu společnosti Kofola. "Věříme, že nové řešení nám pomůže zvládnout dynamický růst a podpoří nás v něm. Slibujeme si od něj zvýšení produktivity práce díky zefektivnění komunikace, což odlehčí managementu v oblastech kontroly a operativního rozhodování a umožní větší soustředěnost na strategické činnosti."

"Těší nás být Kofole dlouhodobým partnerem," říká Michal Frano, ředitel softwarové divize IBM SWG. "Řešení IBM Lotus Notes & Domino je již 20 let světovou špičkou v oblasti řízení spolupráce a používá jej přes 130 milionů uživatelů na celém světě."

Podle dohody bude IBM Kofole v následujících pěti letech k softwaru poskytovat technickou podporu. Společně s českými a slovenskými partnery zajistí provoz a zejména rozvoj řešení s cílem zvýšit hodnotu klientovy investice.

IBM dodá v následujících pěti letech 1150 klientů Lotus Notes 7.0.2. a 1150 klientů Lotus Sametime 7.5. Software IBM umožní pracovníkům společnosti Kofola lépe řídit rostoucí příval informací a dokumentů a zajistí efektivní práci s těmito materiály a přesnější rozhodování v rámci celé společnosti.