světNotes.cz

Losování o hlavní cenu v anketě se odkládá
Novinky
26.03.2004 - Emil Čelustka

Včera k nám do redakce dorazil následující email:

Vazeny pane,

bohuzel Vas musim informovat, ze rozesilani ankety bylo zpozdeno, a to kvuli technickym problemum na nasi strane. Anketa bude rozeslana az zitra, za coz se Vam a predevsim Vasim ctenarum a vsem ucastnikum ankety velmi omlouvam.

Radi bychom, aby moznost zucastnit se losovani dostali i ti zakaznici, kteri byli nasi vinou obeslani pozde. Navrhuji tedy, abychom losovani odlozili na dobu neurcitou (alespon o 14 dni). Termin losovani bude stanoven s predstihem a budeme Vas o nem informovat.

S pratelskym pozdravem

S.D.


Jen pro objasnění, anketa byla připravena ve spolupráci s IBM, která dala k dispozici české příručky Lotus Notes a která věnovala i hlavní cenu, o kterou se bude losovat mezi všemi zúčastněnými stávajícími zákazníky Lotus Notes. Součástí celé akce mělo být oslovení registrovaných zákazníků Lotus software tak, aby bylo možné získat statisticky výzmnamný vzorek vašich odpovědí. Ale právě tato část se zpozdila. Nu což, kdo nic nedělá, nic nepokazí. A chybička se vloudí snadno - to každý programátor ví :-)


Co bude dál?

Rád bych vás na tomto místě ujistil, že to neznamená zrušení ankety ani losování. Vše proběhne zcela korektně, pouze prosím všechny z vás, kteří se ankety do dnešního dne zúčastnili, aby měli trošku více strpení. Po dohodě s IBM bude stanoven náhradní termín losování a my vás o tom budeme v předstihu informovat. Věřím, že se pro to na nás nebudete zlobit.

Minimálně ty z vás, kdo se naší ankety již zúčastnili, bude jistě zajímat jak to bude s českými příručkami Lotus Notes. Počínaje pondělím začnou pracovníci IBM zpracovávat všechny odpovědi odeslané do včerejší půlnoci. Knížky tak zamíří k prvním majitelům.

Anketa pokračuje dál. Stále máte možnost získat jednu ze zbývajících 250 příruček. Stačí odpovědět na tyto otázky.