světNotes.cz

Lotus Notes and Domino 6 Programming Bible
Novinky
30.04.2004 - Emil Čelustka

Vím, titul to není nejnovější, vyšel v dubnu 2003. Přesto může být zajímavý. Na 1008 stranách se ve 12 základních kapitolách podrobně věnuje všemu, co s programováním aspoň nějak souvisí. Autory knihy jsou Brian Benz a Rocky Oliver (známý jako Lotus Geek).

Podrobný obsah knihy a profily obou autorů najdete na lotusadvisor.com. Knihu si můžete koupit na stránkách Amazonu nebo na naší Vltavě. Pokud budete obě nabídky porovnávat, patrně jako já najdete spoustu rozdílů:

- Amazon uvádí jako autory Briana Benze a Rockyho Olivera, Vltava uvádí jako autora Richarda Schwartze, který se na knize také podílel a je autorem prvních 3 kapitol včetně úvodníku.
- podle Amazonu má kniha 1032 stran, podle Vltavy 1008
- vydavatelem je podle Amazonu John Wiley & Sons, podle Vltavy Hungry Minds
- Amazon odesílá knihu do 24 hodin, Vltava do 21 dnů
- na Amazonu kniha stojí 34 USD, na Vltavě 1842 Kc (což je cca. 65 USD)
- za doručení zaplatíte z Amazonu 4,5 USD při doručení do 18 pracovních dnů, 7,5 USD za doručení do 10 pracovních dnů nebo 30 USD za doručení do 4 pracovních dnů. Z Vltavy to bude 40 - 60 Kč podle zvolené přepravní služby.

Ať počítám jak počítám, je objednávka z Amazonu vždycky levnější. A to i když si nebudete chtít počkat a zvolíte nejdražší způsob doručení. Navíc, na Amazonu si knihu můžete prolistovat jestě předtím, než si ji koupíte. Tato funkce je velice hezká a pokud ji neznáte, doporučuji to vyzkoušet.