světNotes.cz

Co je katalog firem
Firmy
18.03.2002 - Redakce

Možná si řeknete zase nějaký katalog, ale ten který si právě prohlížíte není ledajaký. Při jeho sestavování jsme si dali za cíl předložit vám čtenářům kompletní seznam firem, které mají specialisty se znalostí platformy Lotus Notes/Domino a jsou schopni vám odpovědět na vaše otázky. Jste tedy na správném místě, ať už plánujete nasazení Lotus Notes/Domino platformy, připravujete migraci, upgradujete, máte potíže s konfigurací, hledáve vývojáře aplikací a nebo potřebujete vyškolit.

Důvodem pro vznik této databáze je historie českého zastoupení společnosti Lotus a prostý fakt, že stav Business partnera Lotus, dnes IBM v žádném případě nedává záruku, že potkáte specialisty se schopností řešit vaše problémy.

Aby ale tato databáze byla užitečná pro nás pro všechny, potřebujeme pomoc vás, zákazníků užívajících služeb firem v databázi uvedených. Potřebujeme znát vaše zkušenosti, dobré i ty špatné. Na jejich základě chceme připravit scoringový systém, aby se ještě více usnadnila volba pro nové či nespokojené zákazníky. Prosím, pomozte nám a napište nám o svých zkušenostech na adresu redakce. Děkujeme.