světNotes.cz

Přihlaste se o své licence zdarma!
Novinky
15.12.2003 - Emil Čelustka

Poměrně zajímavou nabídku bonusového software se totiž IBM úspěšně daří držet v tajnosti. Na českém webu IBM o ní nenajdete ani zmínku. Informace se neobjevila ani v tiskových zprávách IBM, kde se často objevují i mnohem bezvýznamnější věci, ani v bulletinu IBM zpracovávaném a rozesílaném společností Mmd. Podle informací IBM byli o této nabídce zpraveni business partneři a zákazníci IBM mailem. Za naše zákazníky ani za naši firmu to však nemohu potvrdit...Bonusová nabídka

Bonusový software je připraven pro zákazníky s aktivním Software Maintenance na alespoň jeden Lotus Domino Enterprise Server a alespoň 20 klientů Lotus Notes nebo Lotus Domino Web Access (iNotes Web Access). Je přitom lhostejné, zda máte Software Maintenance platný alespoň do konce roku, Software Maintenance si do konce roku obnovíte nebo jej získáte zakoupením nových licencí.

Získat můžete 20 licencí Lotus Instant Messaging a Lotus Web Conferencing (Sametime) a 20 licencí Webspehre Portal Server Express. A to se přece může hodit! Proto neváhejte se zaregistrovat dle přiloženého návodu, který nám poskytla Ivana Děkanová z IBM. Zveřejňujeme jej v původní podobě.

Krok 1.
Zakaznik se musi registrovat na adrese  https://www6.software.ibm.com/reg/domino65/domino65-i.
Je treba uvest jmeno zakaznika, PA agreement number a IBM Customer number, stejne tak i datum, ke kteremu planuji upgrade na R6.5.

Krok 2.
Dojde k vnitrnimu kontrole udaju - overeni, zda ma zakaznik pravo cerpat tuto nabidku

Krok 3.
Zakaznik bude mit moznost ziskat uvedene produkty pres download - PA Electronic Download site, za pouziti jeho PAO id a password.
POZOR! Az po 2 pracovnich tydnech.
Zakaznik se bude mit pravo v prubehu jednoho roku na nove verze uvenych produktu, a to opet elektronickou formou.

Vsunute poznamky:

  1. Tato nabidka plati pouze do 31.12 2003. Po tomto datu jiz nebude registrace mozna.
  2. V ramci kazdeho PA kontraktu se bude moci prihlasit k teto nabidce zakaznik pouze jednou. To je zasadni omezeni pro "rozvetvene" smlouvy s mnoha pobockami.
  3. Vzhledem k tomu, ze zakaznik pristupuje ke standardnim supportnim strankam, musi byt na nich zaregistrovan. Postup pro ziskani pristupu na Vas "Passport Advantage ucet" je nasledujici.

- - -
Informace ohledne Passport Advantage zony pro zakazniky najdete na teto adrese:
http://www.lotus.com/services/passport.nsf/WebDocs/EC01F4D9EFCCFDB285256A810065C514

Pristupova prava ("username" a "password") ziska zakaznik na adrese:
passport_login@ie.ibm.com V zadosti tez uvedte tyto udaje:
customer name:
passport advantage agreement:
passport advantage site:

Pristup do Passport Advantage zakaznicke zony (potrebujete jiz username a password):
http://query.lotus.com/passport
- - -

Krok 4.
Koncem roku 2004 bude kazdy zakaznik, ktery se zaregistroval v ramci teto nabidky, dotazan, zda si preje, aby firma IBM pridal zdarma "stazene" licence k zakladu pro kalkulaci sw. maintenance reinstatement.

Krok 5.
Po zakoupeni sw. maintenance na dalsich 12 mesicu tedy zakaznik obdrzi oficialni doklad o nabyti casove neomezeneho prava na uzivani techto licenci.