DISKUSE
Více kategorií klíčů (1)
28.11.2022 12:53

Příliš mnoho textu ve vzorcích pohledu (11)
03.11.2022 15:51

Varianta neobsahuje kontejner (2)
17.10.2022 14:43

Něco jako @Picklist se sofistikovaným vyhledáváním (2)
10.10.2022 21:30

Action pane (4)
06.10.2022 07:30

šablona pro TeamRoom 
31.08.2022 13:43

Hlášení o uložení změn (4)
12.08.2022 13:23

IE vs Edge (2)
09.08.2022 08:43


ŠKOLENÍ


REKLAMA


KOMENTÁŘE

Avaya a IBM oznamují vytvoření globální strategické aliance s cílem

Vytisknout článek


BASKING RIDGE (USA, New Jersey) a ARMONK (USA, New York) --19. února 2002 --

Avaya Inc. (NYSE: AV) a IBM (NYSE: IBM) dnes oznámily vytvoření globální strategické aliance pro integraci řešení CRM (Customer Relationship Management, tj. Správa zákaznických vztahů) Avaya s middlewarem, technologií eServer* a řešeními e-business společnosti IBM. Tato dohoda je výrazem společného odhodlání prosadit se na celosvětovém trhu aplikací a infrastruktury CRM, který se má podle IDC zvýšit z 6,2 miliardy US$ v roce 2000 na více než 14 miliard US$ v roce 2005. IBM a Avaya připraví nová řešení CRM, která se stanou součástí portfolia řešení IBM. Obě firmy budou spolupracovat na vývoji produktů, v oblasti marketingu, prodeje i poskytování služeb. Výsledná řešení CRM kontaktních center podnikům umožní efektivněji zpracovávat záznamy o zákaznické komunikaci, plnit své závazky a provádět vyhodnocování a jednat na základě výsledků těchto komunikací.

Avaya optimalizuje své produkty, aby vyhovovaly standardům Java J2EETM pro vývoj webových aplikací podnikové třídy ("enterprise"). Mezi ně patří IBM WebSphere Application Server* a databázový software IBM DB2* pracující na platformě operačních systémů AIX* a NT pro produktové řady IBM eServer* pSeries* a xSeries*. Avaya bude svým zákazníkům doporučovat produkty infrastruktury IBM e-business jako preferované technologie.

"Dohoda mezi společnostmi Avaya a IBM je součástí prohlubujícího se vztahu, ze kterého mají užitek naši společní zákazníci," prohlásil Don Peterson, předseda představenstva a CEO společnosti Avaya. "Rozšiřuje záběr a uplatnění našich řešení CRM; navíc zásluhou kombinace specializací obou společností se naši zákazníci mohou těšit na spolehlivá řešení, která jim pomohou rychleji se umístit na trhu a lépe využívat stávající strukturu e-businessu."

Rob Saultz, VP CRM Business Development and Strategy of Global Solutions, IBM, k tomu dodává: "K našim cílům patří, aby zákazníci řešení CRM získávali funkční výbavu nejvyšší úrovně a aby jejich investice do technologií CRM měly rychlou návratnost. Začlenění řešení Avaya CRM do portfolia produktů a služeb e-businessu společnosti IBM přinese našim zákazníkům při výběru komplexních řešení CRM vyšší pružnost při volbě řešení, které by nejlépe vyhovovalo jejich požadavkům."

Základem aliance Avaya-IBM je dohoda mezi oběma společnostmi oznámená v září 2001. Podle této dohody vyvinula IBM Global Services konzultační a implementační služby, které doplňují různé produkty a služby Avaya včetně sjednocených ("unified") komunikací, řešení CRM a webových aplikací e-businessu. Společný vývojový program na vytvoření produktu Avaya Unified Messenger kompatibilního s Lotus Notes - což je přední aplikace pro práci se zprávami - je již v pokročilé fázi a všeobecná dostupnost tohoto společného produktu Avaya a IBM se očekává ve druhém čtvrtletí roku 2002.

Avaya i IBM již dosáhly řady zákaznických úspěchů včetně outsourcingu kontaktního střediska SITEL, který v současné době působí jako významný výrobce v automobilovém průmyslu. V tomto případě se jedná o konsolidaci 800 čísel a kontaktních center pro implementaci systémové infrastruktury schopné ošetřovat všechny zákaznické kontakty v nových dimenzích rychlosti a spolehlivosti.

Doug Pontious, president Business Unit společnosti SITEL, poskytovatel služeb kontaktního centra, k tomu dodává: "Zásluhou spolupráce mezi společnostmi Avaya a IBM je SITEL schopen poskytovat svým klientům plně integrovanou platformou CRM, která transformuje transakce standardní zákaznické služby na péči o váženého zákazníka. Výsledné rozšířené zákaznické vztahy přispějí ke zvýšení zákaznické věrnosti -- což je nejvyšší prioritou většiny servisně orientovaných společností."

O řešeních Avaya CRM
Řešení Avaya CRM, která budou součástí portfolia řešení IBM e-business, podnikům umožní efektivní komunikaci a sdílení informací v rámci celé organizace. Zahrnují:

  • Interaction Management (tj. správa komunikací) jsou aplikace, které podnikům umožňují komunikovat se zákazníky prostřednictvím různých komunikačních kanálů včetně internetu, elektronické pošty, chatu, webového zpětného volání, hlasové pošty a faxu.
  • Commitment Management (tj. správa závazků) jsou aplikace, které podnikům pomáhají dodržovat sliby zákazníkům tím, že automatizují předvídatelné činnosti a opakované podnikové procesy a současně obstarávají komunikaci uvnitř organizace tak, aby vyhovovaly požadovaným úrovním zákaznických služeb i záměrům podniku.
  • Business Intelligence (BI) jsou aplikace, které poskytují přístup k životně důležitým datům podniku a umožňují jejich pochopení v souvislostech. Tak podnikům pomáhají kvalifikovaně rozhodovat o svých iniciativách v oblasti služeb, komunikací nebo marketingu. Podle průzkumu trhu společnosti Gartner je společnost Avaya považována za jednoho ze světových lídrů v oblasti kontaktních center. Avaya má po celém světě přes 20,000 zákazníků kontaktních center, kterým poskytuje podporu více než 700 konzultantů profesionálních služeb.

O programu IBM PartnerWorld for Developers
Vývojáři softwarových aplikací získají podporu programu IBM PartnerWorld for Developers ( www.developer.ibm.com). Jedná se o celosvětový program koncipovaný jako podpora vývojářů softwaru při pronikání na širší trhy, snižování provozních nákladů a rychlejším umisťování svých produktů na trh. Další informace o IBM najdete na adrese  http://www.ibm.com .

O společnosti Avaya
Společnost Avaya se sídlem v Basking Ridge (USA, New Jersey), patří mezi přední poskytovatele komunikačních řešení a služeb na světě. Podnikům, státním úřadům a dalším institucím mezi něž patří i více než 90% společností seznamu světově nejvýznamnějších 500 podniků (Fortune 500 (r)), pomáhá vynikat v zákaznické hospodárnosti. Avaya nabízí řešení CRM (Customer Relationship Management, tj. Správa zákaznických vztahů), unifikovaná komunikační řešení, síťovou infrastrukturu pro současné poskytování více služeb a integrované hlasové a datové sítě včetně bezkonkurenčních řešení IP podnikové třídy ECLIPS, to vše s podporou služeb a vývojových laboratoří společnosti Avaya ("Avaya Services and Avaya Labs"). Avaya je světovým lídrem v oblasti unifikovaného messagingu, messagingových systémů, kontaktních středisek ("call center") a strukturované kabeláže. Ve Spojených státech zaujímá přední postavení v oblasti systémů a služeb hlasové komunikace. Avaya je oficiálním sponzorem Světového poháru FIFA 2002 (2002 FIFA World Cup™), Světového poháru ženského fotbalu 2003 (2003 Women's World Cup) a Světového poháru FIFA 2006 (2006 FIFA World Cup™). Bližší informace o společnosti Avaya najdete na adrese http://www.avaya.com.

Autor: Redakce
Datum: 23.02.2002


Sdílet článek Seznam komentářů

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Buďte první!