DISKUSE

ŠKOLENÍ


REKLAMA


KOMENTÁŘE

Komentáře ke článku "Březnové konference a výstavy"


Martin
11.03.2004 10:01
Mediální partner
Ahoj Emile,
možná malá připomínka nejen k tomuto. Přišla mi pozvánka od IBM, kde je jako mediální partner SvětNotes. Říkám si super, ale Emil to asi ještě tají a pak to pustí jako velkou bombu. Když se ovšem i v tomto článku zmiňuješ, že jste to již avizovali tak mi to přišlo divné. Až následně jsem si na titulní stránce všiml, že je to schované úplně nahoře :-)
Takže celé to mé dlouhé povídání směřuje k tomu, zda ten vršek neudělat výraznější, třeba díky podbarvení. Když jste kdysi podporovali OpenSource tak jsem si toho taky nevšimnul.

Emil Čelustka
11.03.2004 10:11
Re: Březnové konference a výstavy
Díky Martine, něco s tím uděláme. Otázka ale zní co - když to lidi tak jako ty přehlížejí.
Každopádně jako mediální partner akce se snažíme, přidal jsem aktuální anketní otázku, budeme přidávat upotávku do Newsletteru, počítáme s bannery (pokud nějaké IBM bude mít), dále s článkem (až bude známý program akce) a se zprávou o průběhu akce. Také pokud budou k dispozici přednášky, objeví se tady na serveru.
Když se na ten výčet tak dívám, napadá mě, že by se takové služby mohly hodit i ostatním firmám při propagaci jejich seminářů... Ale zatím nám do redakce takové maily nikdo neposílá. :-(

Martin
11.03.2004 10:16
Banner?
Ono je to asi tím, že všichni začínají číst až pod bannery. Takže možná kdyby jsi to dal na tmavší pozadí (jako je diskuze), tak by to o kousek pomohlo.

Martin
11.03.2004 12:44
Kolik to stoji?
On se mozna nikdo neozyva proto, ze takovy mix bude dost drahy, ne?